Pouťový fotbalový srandamač 2008

V sobotu 19.7.2008 se na fotbalovém hřišti v Chlumíně střetly dvě úplně odlišná družstva. Na jedné straně stálo družstvo sportovců – Stará garda a na straně druhé stálo družstvo SDH. Hasiči jakožto "amatéři" si s sebou do boje vzali na pomoc zdravotníky Bedřišku a Vlastíka, kteří měli přenosnou ledničku plnou lákavých meducín. Hasiči nastoupily s obrovskou vervou a touhou vyhrát. První gól padl po několika málo minutách utkání. Zasadil ho hráč hasičů Petr Žďárský, ale bohužel do vlastní brány. Ale ani to hasiče nevyvedlo z míry a rvaly se dál. Góly padaly jako na běžícím pásu. Během zápasu došlo jen k několika malým úrazům na straně hasičů, ale naštěstí nic vážného. Utkání skončilo 8:0 pro tým sportovců, ale i hasiči si odnesly pohár za snahu.

Autor: Ajá