2015 Libišský čtyřboj

SDH Libiš zorganizoval pro mladé hasiče novou soutěž, ve které si MH prověřili svou všestrannost. Soutěžními disciplínami bylo spojování armatur (požární útok na sucho), motání hadic na čas, poznávání topografických značek a zdravověda. Soutěžilo se v pětičlenných družstvech v  několika věkových kategoriích.

Děcka z SDH Chlumín bojovali tvrdě a vybojovali ve velké konkurenci tato umístění :

kategorie 6-8 let : 9.místo ze 17-ti družstev

Lukáš Douša, Zdeněk Bauer, Martin Le Minh, Martin Čermák, Sarah Kopáčová

kategorie 9-11 let  : 9. místo ze 14-ti družstev

Jaroslav Bittner, Milan Volf, Jan Bečička, Matěj Bečička, Ondřej Burian

kategorie 12-15 let  : 11.místo ze 13-ti družstev

Václav Pokorný, Petr Koběluž, Anička Le Minh, Eliška Bauerová, Sára Hyková

Vojtěch Burian soutěžil s družstvem z SDH Kralup ynad Vltavou v kategorii   6-8 let a obsadili  11. místo.

Ozdobou našeho vystoupení bylo 3. místo Jana Bečičky, který uspěl v disciplíně motání hadic na čas jednotlivců v kategorii 9-11 let. Moc mu gratulujeme.

Své vystoupení na tomto čtyřboji korunovali společnou velkoformátovou kresbou na téma "Hoří, hoří".

Náhledy fotografií ze složky Libišský čtyřboj 2015