Napsali o nás

Příspěvky

Týdeník Mělnicko 08.04.2009

Chlumínští dobrovolní hasiči před 130. narozeninami

Sbor dobrovolných hasičů v Chlumíně se kromě práce s mládeží a účasti na okresních soutěžích věnuje převážně pořádání kulturních a společenských akcí v obci i mimo ni.

„Snažíme se obnovovat tradice, které byly v obci po dlouhá léta udržovány a naši předchůdci dodnes vzpomínány. V roce 2010 oslaví náš sbor 130 let.

Celý příspěvek
| Rubrika: Napsali o nás | 0 Komentářů:

Týdeník Mělnicko 01.04.2009

Chlumín vítal jaro netradičním masopustem

Dne 21.3 2009 proběhl v obci Chlumín netradiční masopust s přivítáním jara. Místní sbor dobrovolných hasičů připravil pro zdejší spoluobčany a náhodné kolemjdoucí opravdu bohatý masopustní rej, který byl zakončen v místním hostinci karnevalem pro děti a poté i pro dospělé.

Celý příspěvek
| Rubrika: Napsali o nás | Fotografie: Masopust v Chlumíně 2009 | 0 Komentářů:

Týdeník Mělnicko 15.10.2008

Netradiční závody hasičů

Vsobotu 11.10.2008 proběhla ve Spomyšli netradiční soutěž dobrovolných hasičů. Z pěti pozvaných obcí přijelo devět soutěžících družstev. Hasičského víceboje se účastnily cisternové vozy s osádkou.

Celý příspěvek
| Rubrika: Napsali o nás | Fotografie: Hasičský víceboj - Spomyšl 2008 | 0 Komentářů:

Týdeník mělnicko 02.07.2008 - akce Hurá na prázdniny 2008

Chlumín vítal prázdniny ostošest a hasil a tančil a soutěžil…

Chlumín zažil veselou a pestrou sobotu – místní Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s Mateřskou a Základní školou v Chlumíně a s tamním Obecním úřadem připravili hezké odpoledne dětem a jejich blízkým – „Přivítání prázdnin pro děti a mládež“.

Celý příspěvek
| Rubrika: Napsali o nás | Fotografie: Hurá na prázdniny 2008 | 0 Komentářů: