2019 Floriánkovo uzlování v Libiši

20190209_132406.jpg   Mladí hasiči SDH se po loňském průměrném výkonu polepšili a na první   soutěži roku 2019 Floriánkovo uzlování  v Libiši se probojovali opět mezi   nejlepší týmy.

Zadařilo se hlavně družstvu ve starší kategorii 12-15 let, které si ze soutěže   přivezli pohár a medaile za 3.místo v disciplíně uzlování družstev.   V disciplíně všestrannosti obsadilo družstvo  starších 8. místo ze   14 družstev.

Ani mladší hasiči nezaostali za svými staršími kamarády . Družstvo   mladších  v kategorii 9-11 let zůstalo v disciplíně uzlování družstev pod stupni   vítězů a obsadilo krásné  5.místo v obrovské konkurenci 21 družstev.   V disciplíně všestrannosti obsadilo družstvo  mladších 9. místo ze 21 družstev. V disciplínách všestrannosti budeme muset ještě zapracovat hlavně na sebekontrole, aby nepřicházeli zbytečné chyby při soutěži. Vědomosti a um našich mladých hasičů jsou již ověřené. Bojují už jen s časem a někdy sami se sebou.

V uzlování jednotlivců zazářila především Sarah Kopáčová svým 10. místem a nadvládu děvčat doplnili Markéta Šimonová a Eliška Bauerová. Vyjímku z pravidla potvrdil Milan Volf ve starší kategorii.

Složení družtev SDH Chlumín v kategoriích:

mladší 9-11 r. : Sarah Kopáčová (velitel družstva), Markéta Šimonová,

Filip Burger, Zdeněk Bauer a František Šimon (8 r.)

starší 12-15 r. :  Milan Volf (velitel družstva), Jana Petržilková,

Eliška Bauerová, Matěj Bečička a Jan Bečička

Hodnocení výkonů jednotlivců ve svých kategoriích:

mladší 9-11 r.      59 soutěžících

10.místo  Sarah Kopáčová

16.místo  Markéta Šimonová

21.místo  Filip Burger

29.místo  Zdeněk Bauer

36.místo  František Šimon

starší 12-15 r.       40 soutěžících

17.místo  Eliška Bauerová

18.místo  Milan Volf

23.místo  Jana Petržilková

28.místo  Jan Bečička

40.místo  Matěj Bečička

Gratulujeme mladým hasičům k jejich výkonům.

Náhledy fotografií ze složky Floriánkovo uzlování Libiš 2019