2019 Libišský čtyřboj

imag6287.jpg Libišský čtyřboj byl poslední soutěží v roce 2019, které se   zúčasnili mladí hasiči z Chlumína.  Protože náš kolektiv  těsně   před touto soutěží  opustili 3 starší MH, se kterými jsme   napevno počítali, museli jsme zaimprovizovat .

Starší družstvo jsme doplnili  zkušenými mladšími bojovníky,   kteří se s novou situací poprali velmi dobře a ve starší kategorii  vybojovali  konečné 6. místo za 13-ti družtev. Pro mne to bylo zasloužené a  skvělé umístění. Starší družstvo soutěžilo ve složení  Eliška Bauerová, Markéta Šimonová, Sarah Kopáčová, Zdeněk Bauer a Filip Burger.

Mladší družstvo 9-11r. jsme museli doplnit našimi benjamínky (sedmi a osmiletými), kteří nemají se soutěžemi moc velké zkušenosti. Zhostili se této role velmi statečně a určitě nepropadli. Přestože si vysloužili nejvyšší počet trestných sekund ze všech družstev v mladší kategorii 9-11 za chyby v provedení některých disciplín, svou rychlostí a bojovností nakonec obsadili  10. místo z 12-ti družstev. Mladší družstvo soutěžilo ve složení  Lukáš Douša, František Šimon, Matyáš Bauer, Antonín Lipták a Kristýna Vysoká.

Na závěr soutěžního dne chlumínští mladí hasiči opět potvrdili své výtvarné nadání. Aby si mladí hasiči na této soutěži  zkrátili čekání  na zpracování  výsledků, je vyhlášena kolektivní výtvarná soutěž, ve které všichni mladí hasiči v každém zúčastněném sboru malují společné výtvarné dílo. Letos se malovalo na téma vesmír. Mladí hasiči z Chlumína svým druhým místem navázali na minulé úspěchy a prokázali svou všestrannost nejen v hasičských dovednostech.

RD

Náhledy fotografií ze složky 2019 Libišský čtyřboj