2022 Dědkiáda Velvary

V sobotu 21.5.2022 se naši hasiči poprvé účastnili závodů v požárním útoku „Dědkiády“ ve Velvarech, z které jsme si s časem 34,47 sekund, přivezli diplom a pohár za krásné 2. místo.
Soutěžilo celkem 23 družstev ve dvou kategoriích - 13 družstev tzv. „dědků“ a 10 družstev soutěžilo o klasický pohár SDH. V celkovém pořadí jsme běželi jako poslední, bylo tedy opravdu na co koukat a souboj byl napínavý až do konce.

Na místě byla zároveň výstava hasičských historických vozů, k vidění byla vysokozdvižná plošina ze Slaného a vůz protichemické jednotky z Kralup nad Vltavou.

A.H.

Náhledy fotografií ze složky 2022 Dědkiáda Velvary