Co je u nás nového ?

Příspěvky

15. listopadu jsme se loučily se sportovní sezónou 2008

Rozloučili jsme se s úspěšnou soutěžní sezónou. Pochlubili jsme se získanými diplomy a poháry, o které jsme po celý rok neúnavně bojovali. Spolu s našimi mladými hasiči jsme soutěžili a tančili. Jsme velmi rádi, že se mladým hasičům v soutěžích daří a že je požárničení baví. V tomto duchu se neslo veřejné poděkovaní starosty hasičů Petra Žďárského. Patří jim velký obdiv i poděkování. Po slavnostním přípitku následovala diskotéka pro děti a večer tanec a hudba pro dospělé. V tento slavnostní den nás přijeli pozdravit a podpořit naši kamarádi z SDH Želízy. Těšíme se s nimi a ostatními sbory na soutěžní zápolení v příštím roce.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Rozlučka se sezónou 2008 | 0 Komentářů:

1.listopadu 2008 jsme byli s mladými hasiči na exkursi u hasičů Letiště Ruzyň.

Byl to pro nás, velké i malé, opravdu nezapomenutelný zážitek. Dva místní hasiči nás provedli celou budovou  a ukázali nám naprosto vše co se v nové budově hasičského sboru skrývalo. Od garáží s mnoha požárními vozy v mnoha modifikacích ( polní nemocnice, likvidace ekologických havárií, vyprošťovací technika apod.), přes opravnu techniky, sklady, prádelnu hadic, tělocvičnu a rehabilitační prostory, hasičský polygon, denní prostory, kuchyně, krizové centerum a nakonec i dispečink, odkud se vše, ohledně požární bezpečnosti, řídí a sleduje. Nejvíce nás však zaujal obří požární speciál PANDUR, který pojme 12000m3 vody, je neuvěřitelně šikovný a na letišti nenahraditelný. Odjížděli jsme z letiště ohromeni a s myšlenkou, že se na letiště jistě brzy zase podíváme.

Celý příspěvek
| Rubrika: Co je u nás nového ? | Fotografie: Letiště Ruzyň | 0 Komentářů: